Zavolejte na +420 777 038 001 nebo
zadejte Váš telefon a/nebo e-mail.
a/nebo
Poskytujeme stálý servis i po záruční době!

Celohliníková screenová ruční roleta (na háčky).

Charakteristika

Screenová roleta je stínící systém, který zároveň poskytuje účinnou ochranu před větrem. V letních měsících zajistí ideální klima a ochranu před UV zářením. Perforovaná screenová tkanina umožňuje příjemný a přirozený výhled ven.

Technické řešení

Roletu tvoří celohliníková konstrukce. Navíjecí hřídel je uložen ve dvoudílné hliníkové kazetě umožňující jednoduchou montáž na okenní rám nebo do výklenku. Manuální ovládání rolety (zaháknutí dolní lišty do kovových háčků). Napnutí tkaniny je zajištěno díky pružině s nastaveným předpětím.

Vlastnosti

Screenová venkovní roleta zabrání přehřátí vnitřního prostoru, zadrží až 90% tepelného slunečního záření. Zajistí propouštění vhodného množství denního světla - zároveň umožňuje příjemný a přirozený výhled ven. Ochranná vrstva kovových  dílů a certifikovaná venkovní tkanina zaručují vysokou odolnost systému v náročných venkovních podmínkách.

Rozměry

Maximální rozměr rolety je : šíře 250 cm x výška 250 cm. Po dohodě i větší

Barevnost

Barevné provedení konstrukce - možnost výběru libovolného odstínu dle stupnice RAL (metalické laky za příplatek). Barevný tón stínící tkaniny - možnost výběru ze 4 nabízených odstínů (viz galerie).